Retrica Benzeri Uygulamalar

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Akıllı telefonların yaygınlaşmasınla beraberinde eskiden kullandığımız fotoğraf makineleri artık tarihe karışıyor bir nevi. Çünkü telefonların fotoğraf çekme özelligi daha iyi bir hal aldığı için bu durumda fotoğraf makinelerinin işini bir nevi bitirdi. Zaten günümüzde 10 yaşındaki çocugun bile elinde telefon var haliyle. Bu yüzden bizde belki sadece retrica kullanmak istemeyen daha fazla efekt ve fotoğraf düzenleme programları isteyenler için bu konuda bazı uygulamaları veya programları paylaşmayı düşündük. Buradaki uygulamalar en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarıdır, sorunsuz indirebilirsiniz.

CamWow Retro indir – Geliştirici: Jing Chan – Boyut: 9.1 MB – Lisans: Ücretsiz

Bu uygulama ile resimlerinize eskimiş efekti verebilirsiniz. Ayrıca dilediginiz tarzda resimler oluşturabileceğiniz iPhone ve iPad için en güzel retro fitrelerin bulunduğu uygulamadır.

CamWoW Retro indir

MomentCam indir – Geliştirici: Hightalk Software Corp. – Boyut: 26.1 MB – Lisans: Ücretsiz Dil: İngilizce

Fotoğraflarınızı bu uygulama ile karikaturize edebileceğiniz iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda direkt kullanabileceğiniz ilginç ve bir o kadar eğlenceli ücretsiz bir uygulamadır. Fotoğraf efektlendirmede üstüne yoktur çünkü diğerleri gibi değil bu daha çok eğlenceli hale dönüştürür yapılan işlemi. Bir nevi çizim yapılmış gibi bir görüntü elde edeceksiniz fotoğraflarınızda eger bu uygulamayı kullanırsanız. Tavsiye edecegimiz ender uygulamalardan bir tanesi.

MomentCam indir

Retrica Benzeri Uygulamalar” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Retrica Benzeri Uygulamalar