Resimlere Retrica Logosu Ekleme

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Retrica uygulaması tarafından çekilen fotoğraflara otomatik eklenir retrica logosu. Ama bu uygulama üzerinden çekilmediğiniz fotoğraflarda logo olmaz haliyle. İşte bizde bu konuda retrica logosu nasıl eklersiniz onu yazılı ve videolu anlatacağız sevgili ziyaretçilerimiz!

Logo’yu direkt resime yapıştıramazsınız, bunu yapabilmeniz için alternatif program bulmanız lazım bir nevi kaynak program olucak. Bu programın ismide AAA Logo programıdır. Resimin üstüne basabilmeniz için logoyu bu program kolayca işinizi görecektir. AAA Logo’yu Google Arama Motorun’dan aratırsanız bulabilirsiniz. Program ücretlidir yanlız demo sürümü kullanabilirsin o şekildede yaparsınız yani.

Veya ben .png uzantılı resimleri direkt basabiliyorum fotoğraflarımın üstüne diyorsanızda biz Retrica logosunu sizlerle paylaşalım. Arka planda herhangi birşey yoktur, hangi resimin üstüne koyarsanız koyun sadece yazı olarak görünecektir.

Retrica logo .png (180×78) Resimin üstüne gelip farklı kaydet diyip içeriye alabilirsiniz.

retricalogo

Videolu anlatımımızıda izleyip, nasıl yapacağınızıda ögrenebilirsiniz. Video’da hem retrica hemde camwow logosu nasıl eklenir o anlatılmaktadır.

Resimlere Retrica Logosu Ekleme” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Resimlere Retrica Logosu Ekleme